To dzięki ludziom z pomysłami i pomysłami na świecie, zawsze myślącymi o tym, jak ulepszyć, tworzą innowacje, które ułatwiają życie milionom ludzi na świecie. Jeden z takich wynalazców, Klaus Krinner (ur. 1938), bóły rolnik i plantator truskawek z regionu Dolnej Bawarii, wywarł złyznej włady na dziedzinę lekkich fundamentów budowlanych. Stworzył gigantyczne jasne wkręty, które przypominają drewniane wkręty wkręcane w ziemię, tworząc solidną podstawę pod tarasy i inne lekkie konstrukcje, takie jak płoty, garaże, płoty, altanki, maszty flagowe, place zabaw, woliery itp.

Nie jest to pierwsza innowacja, prowadzona przez szczewicego newości, inteligentnego Bawarczyka, który zdobył popularność na świecie. W 1989 Klaus Krinner wynalazł poręczny stojak na choinkę do masowej produkcji Produkt ten podbił światowy rynek i jostal sprzedany ponad 20 milionów razy. Sukces nie powstrzymał niestrudzonego wynalazcy, lecz zachęcił go do eksperymentowania, pojawiły się problemy i udoskonalania rzeczy. W 1994 roku, chcąc ułatwić sobie życie, wpadł na nowatorski pomysł fundamentu śrubowego. Kiedy apjeła się potrzeba zainstalowania sażykki bębnowej w ogrodzie, smart Klaus nie nie siżył nawet o tym, że trzeba będzie zainstały betonowy fundament na żyżę trawnika i zepsuć zadbany krajobraz. Aby rozwiązać ten problem, człowiek o niecodziennych pomysłach wymyślił przyjazny dla środowiska sposób montażu fundamentów - za pomocą śrub.

Spożob montą fondamentu tarasowego

W Polsce metoda ta jest używana przez wielu lat przez właścięli różne właściwości i najbardziej z nich widoczna, że jest to niezwykle vygodna i szybka metoda instalacji fundamentów. Taki fundament jest jednak zwykły tylko w przypadku lekkich konstrukcji, a nie do dużych obiektów. Przedstawiciel internetowego sklepu sprzedaży wkrętów w Polsce „BezBetonu.pl” twierdzi, że sprzedawane przez nich wkręty są najczęściej wykorzystywane przez kupujących do wykorzystania fundamentów pod tarasy, altany, ogrodzenia, okna i inne lekkie konstrukcje. Często połujące swoich klientów w montażu fundamentów. Chociaż śrubę można wbijać w grunt nawet ręcznie, instalacja dojjubih liczby pali wymaga specjalnej szągdo do wbijania, którą można kupić lub wypożyczyć w sklepie"Bezbetonu.pl".

Rozwiężające do szybko zykło popularność ność przy budowie modernochnych i używanych tarasów przed domami prywatnymi. Ta metoda umożliwia budowę tarasu bez naruszania krajposu dziedzińca. Montaż pali trwa tylko jeden lub dwa dni, co pozwala na cenny czas i pieniądze. Proces ten ułatwia fakt, że instalacja takiego fundamentu nie jest wyamgana żadnej specjalistycznej wiedzy. Mogą to zrobić sami właściciele nieruchomości, dysponując odpowiednyi materiałami, utilizami i, być może, po obejrzeniu jednego-dwóch filmów edukacyjnych. Dodatkowo fundament tarasu można łatwo zdemontować i ponownie zamontować, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących unwocześnić zażnyj oszynji svojgo domu.

Doświadczeni instalatorzy pali rubowych wymyjaja zalety tego produktu.

Pierwszą zaletą jest funkcjonalność i szerokie spektrum zastosowań

Wykonane ze stali S235 i cynkowaniem ogniowym blady rusbowe są nie tylko prześćane dla mijądka, ale tymże tłowie i długowieczne. Długość budynku wynosi od kilkutsięcie centymetrów do kilku metrów, w zależności od projektu budynku, w którym ma być zastosowany. Pale poża wkrętki w niemal kaddy grunt i stosowa nawet w trudno pozłością pościę, podobnie jak zbocza, wydmy nadskie czy zbiorniki wodne. Fundament spiralny dzięki swojej funkcjonalności i nowoczesnej technologii jest w stanie wytrzymać duże obciążenia i zapewnić stabilność budynku.

Drugą zaletą jest szybki i wygodny montaż

Jak wspomniano powyżej, montaż śrub jest stosunkowo prostą i szybką operacją. Czy ich instalacja nie używa się betonu, nie ma potrzeby kopania, a po zakończeniu prac nie jest wymagane uprząnięcie naruszonego mikówka. Większość pali można wkręcać ręcznie lub przy pomocy pomocy pozycjonującej obroty, co pomaga od kilku godzin do kilku dni. Ważną zaletą jest fakt, że po przykręceniu pali, można bez złego powodu zurzydić do wzności ramy terrasu lub innej konstrukcji. Istnieją różne rodzaje śrub: niektóre mają wypustki w kształcie litery U, inne mają prostokątne płytki. Wybór zależy od rodzaju załącznika. Co zadziwiające, fundamentu tarasowego można zdemontować i ponownie wykorzystać w bardzo wygodny sposób.

Trzecia zaleta - sezonowość nie ma wławpu

W naszym kraju, gdzie sezonowość ma sznejnej pławt na prace budowlane, blady srubowe maja tę kluczową zalętę, że pożej je załować o kejnej porze roku. Jeśli chcesz zbudować małą konstrukcję, taką jak sauna, garaż, taras czy ogród - zimą nie musisz czekać do wiosny. Słupy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dolna część słupów, która przenosiła największe obciążenia, nie była narażona na działanie mrozu i przemarzania. Są one lepsze od fundamentów betonowych, ponieważ nie spowalniają procesu budowy w przypadku zmiany pory roku lub niesprzyjającej pogody.