Funkcjonalność i rozwiązania indywidualne

Naszym partnerom oferujemy długoterminową współpracę i wyjątkowe warunki. Niezależnie od tego, czy jest to warsztat przydomowy, czy duży projekt biznesowy, pale śrubowe mogą służyć Państwu z powodzeniem. Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji szerokiej gamy projektów dla klientów z sektora prywatnego i publicznego – niezależnie od tego, czy chodzi o tarasy, wzmocnienie ogrodzeń tymczasowych, montując wiaty lub małe budowle.

Pale gwintowane są również idealne do konstrukcji tymczasowych, ponieważ można je łatwo wykręcić i ponownie wykorzystać bez uszkodzenia podłoża – na przykład na ogrodzenia podczas imprez sportowych i festiwali lub na bariery na placach budowy.

Oferujemy różne modele i rozmiary pali śrubowych w zależności od ukształtowania terenu i gleby. Nasi klienci stosują pale śrubowe do budowy magazynków, domów mobilnych, tarasów, znaków drogowych.

Naszym celem jest nawiązanie i budowanie udanego partnerstwa z ambitnymi firmami budowlanymi, które pragną wzbogacić swoje usługi o innowacyjny system fundamentów śrubowych. Jest to coraz bardziej popularna i poszukiwana alternatywa dla tradycyjnych fundamentów betonowych, poszerzająca możliwości rynkowe dla naszych partnerów. 

Jesteś mistrzem budowlanym, projektantem lub przedstawicielem firmy deweloperskiej?

Skorzystaj z naszych ofert. Ze swojej strony zapewnimy niezbędne wsparcie, informacje o sprzedawanych przez nas produktach i używanym przez nas sprzęcie. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu – dla Państwa udanych projektów!